Tom van der Meulen Area Account Manager
Per 1 april is Tom van der Meulen bij Fancom in dienst getreden als Account Manager Duitstalige landen en o.a. Polen en Scandinavië. Tom is 45 jaar oud, vader van 2 zonen en woont in Zelhem, in de Gelderse Achterhoek.
Tom over zijn nieuwe uitdaging: “hiervoor heb ik zes jaar bij Hendrix’ Voeders gewerkt als quotumdeskundige. Oftewel bemiddeling bij de aan- en verkoop van melkquotum, mestproductie- en ammoniakrechten. Vanuit die functie raakte ik steeds meer betrokken bij agrarisch onroerend goed en zo ben ik na het voltooien van mijn makelaarsopleiding makelaar geworden bij Rabomakelaars in Doetinchem, met name actief in het zogenaamde Landdijk Vastgoed; agrarisch en buiten wonen. Vervolgens heb ik voor een eigen agrarisch reisbureau drie jaar met groepen agrariërs over de wereld gereisd.
Van jongs af aan heb ik interesse in het boerenleven gehad en dus ook agrarische opleidingen genoten. Nog altijd vind ik de agrarische sector erg interessant, met name gezien de uitdagingen waar deze sector voor staat met het oog op dierwelzijn, gezondheid, milieu en de invloed van de kritische consument.
Heb ik nog tijd over voor hobby’s? Jawel, ik loop hard, ik lees graag en ik leid of lijd als scheids voetbalwedstrijden. Ook ga ik graag zeilen en schaatsen.
Ik ben ervan overtuigd in Fancom een goede werkgever te hebben gevonden en ik zal mijn uiterste best doen om mijn klanten tevreden te houden en de omzet voor Fancom in mijn gebied te vergroten."


