Nieuwe uitdaging voor André Bakermans
Na 8,5 jaar toewijding, legt André Bakermans zijn functie als Algemeen Directeur van Fancom Holding B.V. per 1 januari 2012 neer.
André heeft een nieuwe uitdaging gevonden als directeur en aandeelhouder van een van Europa’s grootste bedrijven op het gebied van de engineering en levering van magneten en magneetsystemen, Atlas Magnetics Holding. Atlas heeft partnerships met een aantal grote Chinese leveranciers van magneetmaterialen en heeft high-tech klanten in heel Europa.
André Bakermans: "Het was een geweldige ervaring om Fancom te veranderen van een product-georiënteerd klimaatbedrijf in een wereldwijd gerespecteerde, winstgevende kennispartner voor grote proteïneproducenten en distributeurs. De ambitie van Fancom, Intelligent Farming genaamd, zal nieuwe manieren van dierproteïneproductie brengen, die de belangen van ondernemer, consument en maatschappij in balans brengen. Ik laat een fantastisch bedrijf achter, met geweldige mensen, een kenniscentrum dat van groot belang kan zijn voor de toekomst van onze sector."
CTB Inc. is reeds op zoek naar een opvolger die zo snel mogelijk de functie als Algemeen Directeur op inspirerende wijze zal voortzetten.
"Ik wil mijn dank uitspreken aan al mijn vrienden en partners in de sector en wens iedereen het allerbeste voor de toekomst, zowel persoonlijk als ook zakelijk." aldus Bakermans.

